Predikanten van de Gereformeerde Kerk Vaassen

 

ber* naam intrede herkomst afscheid
/losmaking
vervolg ber**
C.A. van Nood 26-08-1973 kandidaat 09-1979 Maas en Waal
G. Tromp 28-09-1980 kandidaat 04-1985 Oenkerk
J.D. de Haan 09-02-1986 Midwolda 07-1991 Beetsterzwaag
B. Heslinga 05-04-1992 Pesse

 

Hulppredikanten:

ber* naam vanaf herkomst tot vervolg ber**
J.F. van Hulssteijn 1949 emeritus 1949
A. Schippers 1949 emeritus 1952
W.G. Bovendorp 1953 1957
Y. Steenstra 1957 1963
T. Holwerda 1966 emeritus 1970

 

Bron: www.dominees.nl