Lijst van predikanten en voorgangers

Voorgang(st)ers die vanaf: 1933 de afdeling Vaassen van de V.V.H./N.P.B. hebben gediend.

  1. Ds. H.J. Busé (geen dienstverband) – 1933-1935
  2. Ds. E. van Loenen – 1935-1943
  3. Mw. Zijlstra (tijdelijke kracht)
  4. Dhr. H. Schipper – nov. 1943-febr. 1949 (samen met mw. Nieweg)
  5. Mw. Nieweg – nov. 1943-april 1948 (samen met dhr. Schipper)
  6. Ds. J. Faber – okt. 1949-okt.1951
  7. Ds. W.G. Boon – april 1952-aug. 1960
  8. Ds. J. Wildervank – febr. 1961-aug.1963
  9. Ds. J. Vink – sept.1963-mei 1969 (samen met mw. v.d. Hoven)
  10. Mw. C. v.d. Hoven – sept.1963-mei 1969 (samen met dhr. Vink)
  11. Dhr. K. v.d. Enk – dec.1969-medio 1974
  12. Ds. E. van Loenen – 19 okt. 1975-27 jan. 1980
  13. 13. Ds. E. van Donselaar – 04 mei 1980-05 juni 1983
  14. Ds. drs. J.W. Bok – 01 okt. 1983-01 okt. 1991
  15. Ds. dr. J.W. Boekee – 01 sept. 1992-01 mrt. 1993
  16. Ds. W.A. Hage – 01 april 1994-heden.